Jdi na obsah Jdi na menu
 


The Sims 2 DVD
Cena: 1499,- Kč
Titul je expedován do: 24 hodin
Vše o hře na Tiscali Games

Jedná se o DVD verzi. Ta navíc obsahuje: Rozhovory s experty s nezbytnými triky a strategiemi, exkluzivní tipy a triky při natáčení videa, filmy The Sims 2, Hilarious Outtakes a Rare Vintage Ads ze hry The Sims.

Základní vlastností hry je možnost projít si se svou postavičkou celý život od dětských let až po důchod. Během tohoto období se Simové nemění jen fyzicky a tedy vizuálně, ale i psychicky, což se v mnoha ohledech promítá do hry. Kromě více možností interakce s ostatními postavami vás Sims 2 nechají také mnohem přesněji, detailněji a potažmo i lépe tvořit a vybavovat své příbytky. Klidně si budete moci zařídit třeba vlastní domácí tělocvičnu, kde se můžete pokusit zbavit přebytečných kilek z pojídání virtuálních dobrot. Další zajímavou utilitkou jsou nástroje na tvorbu obličejů. Při vytváření obličejíku vašeho charakteru si budete moci vybrat vždy z několika typů různých obličejových částí a skládat vše dohromady tak, aby výsledek lahodil vašemu oku i očím ostatních Simů. Jmenovitě budete moci ovlivňovat například barvu a velikost očí, typ účesu a jeho barvu, šířku, délku a celkový typ nosu, pleť atd. Simák si bude moci pamatovat některé významné události ve svém životě a tím se bude také dále utvářet jeho charakter, stejně jako vztahy s ostatními. Tento systém pracuje na principu stupňů, které jsou tři kladným i záporným směrem. Stejně jako v životě i v The Sims 2 budou vzpomínky, pokud nebudou oživovány, s časem blednout. V případě špatných vzpomínek to na škodu není, ale ty dobré je škoda ztratit. Hra je v češtině.


The Sims 2: Univerzita
Cena: 799,- Kč
Titul je expedován do: 24 hodin
Vše o hře na Tiscali Games

Ke hře přidáván zdarma dárek:

Sims 2 BonusCD verze 2

Jen u nás ke hře získáte bonusové CD s přídavky do hry The Sims 2. Naleznete tam domy a vybavení pro ně, Simy, oblečení, sousedství, patche a utility.

Jedná se o datadisk a ke hraní je nutné vlastnit původní hru Sims 2.

Z vašich Simíků jsou nyní mladí dospěláci, kteří odcházejí z domova, aby si užívali svůj vysokoškolský život. Proveďte je životem na kolejích a ve škole až k jejich promoci. Svou nově získanou svobodu Simíci využijí k akcím s přáteli, ke vstupu do bratrstva studentů či do spolků studentek a budou pořádně řádit. Vaši Simíci prozkoumají úplně všechny vysokoškolské aktivity – budou chodit do hospod, kaváren, tělocvičen a spousty dalších. Pomozte jim naplnit jejich životní cíle a získáte tak spoustu odměn a výhod, které roky na univerzitě nabízí.

Nová věková skupina mladých dospěláků:

Zcela nová věková skupina Simíků, kteří odcházejí studovat na univerzitu a opouštějí své domovy. Teď si mohou vychutnat nově získanou svobodu a vybrat si své vlastní životní cíle.

Vysokoškolský život:

Vstupte do bratrstva, choďte na party, najděte si práci na částečný úvazek, staňte se součástí tajného spolku, tiskněte peníze a opisujte při písemkách. Tak jak si vaši Simíci užijí své roky na vysoké škole?

Datadisk je v češtině.


The Sims 2: Noční život (Nightlife)
Cena: 799,- Kč
Titul je expedován do: 24 hodin
Vše o hře na Tiscali Games

Ke hře přidáván zdarma dárek:

Sims 2 BonusCD verze 2

Jen u nás ke hře The Sims 2: Noční život (Nightlife) získáte bonusové CD verze 2 s přídavky do hry The Sims 2 a datadisku Univerzita. Naleznete tam domy a vybavení pro ně, Simy, oblečení, sousedství, patche a utility. Oproti předchozí verzi je obsah rozšířen o tutorialy převzaté z webu, několik nových domů, fan-film 4est s českým dabingem, nové epizody seriálu Strangerhood a také např. oficiální postavička Leoše Mareše.

Jedná se o datadisk a ke hraní je nutné vlastnit původní hru Sims 2.

The Sims 2: Nightlife dá vašim Simíkům prostor pro další touhy a nové způsoby interakce mezi sebou navzájem. Jak už sám název datadisku naznačuje, budete se moci se svými svěřenci vydat za nočními dobrodružstvími. S tím mj. souvisí i to, že by se vám měl představit zcela nový mechanismus randění a systém určování atraktivity Simíků. Samozřejmě ale můžete očekávat také více než 125 nových objektů, které by neměly chybět na žádné párty, včetně DJ pultíku, foto kabinka, karaoke a dalších nezbytností typických pro rejdění v nočních klubech.

Datadisk je v češtině.The Sims 2: Open For Business
Cena: 799,- Kč
Vše o hře na Tiscali Games

Jedná se o datadisk a ke hraní je nutné vlastnit původní hru Sims 2.

Nový datadisk se The Sims 2: Open for Business umožní vašim Simíkum vydat se po dráze podnikatelské. A jaké jsou možnosti? Budete se moci stát majitelem butiku s oděvy, zřídit salón krásy, péct dobroty, rozdávat radost v květinách, zavést obchod s elektronikou, zaútočit na post magnáta v oblasti rychlého občerstvení, prostě, co budete chtít. Když navíc získáte pocit, že na to všechno nemůžete stačit sami, budete si moci najmout zaměstnance a nechat je sestavovat hračky, vést katalogy, vázat kytice, vyrábět roboty, co bude třeba. Když to bude nutné, nebojte se najmout manažera. Ovšem pozor na ulejváky! Jakmile zjistíte, že se vám zaměstnanci flákají, buďte připraveni je na hodinu vyhodit. Byznys je byznys a v něm není místo pro lidi, kteří nechtějí pracovat. Na druhou stranu, ty, co se snaží, je třeba povzbudit nějakou odměnou. I váš Simík, byť se stane velkým šéfem, se bude muset neustále zdokonalovat v umění obchodu a jednání se zákazníky, jinak ho konkurence převálcuje. Neméně bude třeba dbát na schopnosti podřízených. Čím schopnější budou, tím lepší produkty jim půjdou z rukou a víc peněz z kapes zákazníků do vaší kasičky. Vzhled vaší prodejny bude na vás a ceny zboží a kvalita jakbysmet. Reklama je jedním z prostředků vedoucích k úspěchu, takže narvěte své lidi do kostýmů maskotů (bude jich široký výběr, od rytířů, ninjů, po gorily, aj.). Povedete-li si v obchodě dobře, možná se vám dostane toho privilegia a získáte cenu Nejlepšího z nejlepších, čímž stoupne vaše reputace. Zajímá-li vás, kolik nových objektů vám tento addon přichystá, vězte, že to bude více než 125. Hra je v češtině.

Zdroj popisku: Tiscali Games


The Sims 2: Mazlíčci (Pets) - předobjednávka
Cena: 799,- Kč
V prodeji bude : 20. října 2006
Vše o hře na
Tiscali Games

Ke hře přidáván zdarma dárek:
Sims 2 BonusCD verze 3

Jen u nás ke hře The Sims 2: Mazlíčci získáte bonusové CD verze 3 s přídavky do hry. Obsah CD ještě není definitivní, ale již nyní můžeme slíbit plno exkluzivních domů vytvořené hráči, objekty, oblečky, podlahy atd. Plus navíc české Sims 2 filmečky a mnoho dalšího.

Simové mají domácí mazlíčky! Osvojte si psy, kočky, morčata nebo papoušky a hrajte si s nimi. Trénujte své domácí mazlíčky a učte je novým trikům. Mazlíčci mají dokonce vlastní osobnost – jsou chytří, přátelští, směšní či rozjaření. Vytvořte si své mazlíčky. Vyberte si z více než 22 plemen psů, zahrnujících např. retrívry, bígly, mopsy a schnoodly, a z 15 druhů koček mezi nimiž jsou siamská a mainská mývalí kočka a mnoho dalších. Také můžete využít své fantazie k vytvoření vlastních druhů – a to úpravami vzhledových rysů jakými jsou tvar těla, barva, srst, čumák a uši. Přítomnost genetických informací v krvi vašich mazlíčků umožní vznik zcela nových plemen. Sedni, lehni, sedni. Simové mohou povzbuzovat nebo ukázňovat své mazlíčky, ale trénování je může vyvést z míry, dokonce budou dělat mrtvé, aby se tréninku vyhnuli. Neukáznění mazlíčci by mohli vykopat díru na trávníku, podrápat pohovku, převrhnout koš s odpadky nebo jiným způsobem překvapit svého majitele, ale simové mohou správným tréninkem změnit chování svých mazlíčků! I mazlíčci mají kariéru. Nyní již nebudou vydělávat pouze vaši simové! Vytrénovaní mazlíčci budou moci také vydělávat a žít jednou ze tří kariér – show business, bezpečnost a služby. Každé povolání jim nabídne pět pracovních úrovní. Přátelé pro životní styl. Mazlíčci se stanou plnohodnotnými členy vaší rodiny a budou spolu prožívat zajímavé momenty – děti hrající si se štěňátky, teenager využívající půvabu svého zvířátka k získání pozornosti, dospělí sledující televizi společně s kočkami a nebo starší simové užívající si slunný den v parku se svým psím společníkem. Hra je v češtině. Jedná se o datadisk a ke hraní je nutné vlastnit původní hru Sims 2.


The Sims 2: Pro luxusní život
Cena: 399,- Kč
Titul je expedován do: 24 hodin
Vše o hře na Tiscali Games

Mini datadisk Pro luxusní život (v originálním názvu Glamour Life) se točí okolo luxusního života vašich simů. Dočkáte se zhruba 60 nových a elegantních objektů. Z nich lze jmenovat elegantní nábytek do obýváku, jídelny i ložnice, jako jsou sedací soupravy, postele, skříně, koberce, rudé závěsy či mramorový obklad podlahy. Dále bude obsahovat umělecká díla jako slavné obrazy či sochy, šaty podle aktuálních módních trendů, drahé kožichy a hedvábné oblečení.The Sims 2: Pro rodinnou zábavu

Cena: 399,- Kč

Titul je expedován do: 24 hodin
Vše o hře na Tiscali Games

Mini datadisk Pro rodinnou zábavu (Family Fun) je zaměřen na rodinu - převážně na děti a dětské pokojíčky. Dočkáme se 60 nových objektů, dekoraci s tématikou podmořského světa, oblečení pro děti... Jedná se o balíček tématických objektů po vzoru Vánočního balíčku. Tššit se můžete např. na: dekorace a vybavení dětských pokojíčků ve stylu fantasy či podmořského světa, tapety, pyžama a plno desítek dalších. Více info na tomto letáku.
Jedná se o datadisk a ke hraní je nutné mít naistalovanou hru SIMS 2.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ó

(Titi, 13. 11. 2010 22:25)

Twl vy všichni jste divný já to ještě ani moc neznám a nadávám snad na to???a jenom by mě zajímalo jestli všichni lidi co na to nadávaj jestli to vůbec znaji já to neznám a proto na to nenadávám tak se zamyslete (myslim ti kdo na to nadávaj) jestli to vůbec znáte

Re: Ó

(ZLOPOPO, 15. 1. 2011 14:47)

LOL NEUMÍŠ ČESKY.

nic

(verca, 28. 10. 2010 19:51)

hejííí vy si vubec neuvedomujete jak dlouho muselo trvatr vubec totu stranku udelat...!! á jesteli se vam to tu nelibi tak to je tak tezke kliknout na tlacitko "zpet" :D boze vsichni co tu mateneco proti tote strance ste trapniii... :))

hovno...

(verca, 28. 10. 2010 19:50)

hejííí vy si vubec neuvedomujete jak dlouho muselo trvatr vubec totu stranku udelat...!! á jesteli se vam to tu nelibi tak to je tak tezke kliknout na tlacitko "zpet" :D boze vsichni co tu mateneco proti tote strance ste trapniii... :))

mas tu to na hovno

(radka martinkova, 31. 7. 2009 13:41)

mas to tu na hovo protoze mas tu jenom 4 pridavky a hlavni sims A 2 kolekce fuuuuuuuuuuuuj

Re: mas tu to na hovno

(milujuas, 18. 10. 2010 15:17)

jžš a co no nejsem nadhernááá ježiši kriste ja se milujuu amoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

VY STE VÁZNE BLBI LIDICKY:-((((((

(lucy sims , 6. 4. 2010 18:40)

pro SKVELY NE GOOD:A TAKY PRO VŠECHNY OSTATNÍ,MAJITELKA SE PTÁ NA VAŠE NÁZORY,NE NA TO CO MÁTE NEBO CO NEMÁTE,TOHLE JE BLOG LIDI.JÁ SE TAKY NEVITAHUJU CO MAM NEBO CO NEMAM TAK DEJTE LASKAVĚ POKOJ.:-((((((((((DĚKUJU ŽE JSTE TAK LASKAVI!!!!!!!A POKUD SE VÁM TAHLE STRÁNKA NELÍBÍ TAK TO JENOM NAPIŠTE,A DÁL LASKAVĚ NEBUZERUJTE A NECHTE JÍ BEJT LIDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

???????

(Kilinek,ž,, 2. 4. 2010 10:57)

akorat ti tady chybi rocni obdobi =( a nevim ktere CD si koupit protoze se to spousti pres novejsi verzi tak si musim koupit to nejnovejsi a bych si mohla ostatni CD nainstalovat od kamaradek

bgvxdkysl

(super hrac, 8. 12. 2009 17:16)

ja mam vsechny a mam i vsechny the sims 3

TRDLO

(PAINA, 8. 10. 2009 15:32)

Ty trdlo, to nejsou přídavky, ae dodatky a kolekce. Přídavky jsou akorát na děcka, ale neřeš! :D

good

(monika, 5. 8. 2009 13:41)

Ja mam the sims2 universita,mazlicci,nocni zivot,h&m moda,rocni obdoby,luxusni zivot,volny cas,dovolenou , svet podnikani a mela sem vanocni balicek ...je to fakt cool vubec se mi to neseka :-)

thesims2UNIVERZITA

(aneta, 1. 5. 2009 9:46)

ja mam thesims2univerzita je to haluz

lol

(lol, 15. 4. 2009 16:19)

lolaci stahujte pres torrent ;D

the sims

(Ellen, 5. 1. 2009 13:23)

proc to nejde stahnou

Ach joo

(Monika, 19. 4. 2007 18:44)

Já nemam žádnou a ani na ni nemam kč.....
snažim se ji někde sehnad ale nejde to ty se máš...

Skvely ne good!!!

(Aaneta, 9. 4. 2007 17:39)

Ja mam vsechny datadisky co sou !!!

Goood

(Petta (zakladatelka), 7. 2. 2007 16:34)

Já mám taky TS 2 + přídavky: Noční život,Univerzita,Svět podnikání a Vánoční balíček... Jinak-věci na stáhnutí najdeš na www.simszone.cz ...

Goood

(Andyrsek, 7. 2. 2007 16:22)

Já mám The Sims2 noční život a je to úplně mazaná hra...ale nevíte někdo kde najdu nějaký věcičky na stáhnutí...např.oblečení vlasy oči atd! díky za odpověd!!!

GOOOD

(andy, 7. 2. 2007 16:21)

 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>